Savoybetting225

Savoybetting225 giriş adresi Savoybetting225 ile hesabınıza cepbank yöntemi üzerinden para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Bu popüler yöntemi kullanmak suretiyle, Savoybetting225 sitesine sadece 20 dakika içerisinde para yatırma işlemini yapacaksınız. Savoybetting giriş işlemini gerçekleştirip, para yatır bölümüne gelmelisiniz. Para yatır bölümü üzerinden cepbank seçeneğinin olduğunu göreceksiniz. Tercih edeceksiniz ve aşağıda belirtilen yöntemler ile hesabınıza para transfer işlemini yapacaksınız.

Savoybetting225 Cepbank İle Para Yatırma

Savoybetting225 cepbank ile para yatırma yöntemi oldukça kolaydır. Basit bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Savoybetting yeni giriş adresi Savoybetting225 ile siteyi açın. Para yatır bölümü üzerinden hareket edin. Bu bölümden seçim işlemini yaptığınızda, Savoybetting225 sitesi tarafından hazırlanmış yatırım seçeneklerini göreceksiniz. Cep bank seçeneğini görüp işaretleyin. Daha sonra internet bankacılığına giriş yapın.

Bir tanıdığınızın T.C kimlik numarasına ve cep telefon numarasına, cepbank üzerinden para transfer işlemini gerçekleştirin. Tanıdığınızın cep telefonu numarasına banka tarafından bir onay kodu gönderilecektir. Bu onay kodunu ve gerekli bilgileri alın.

Savoybetting225 üzerinden açmış olduğunuz cepbank seçeneğine yönelip, para yatırma talep formuna gelin. Bu bilgileri para yatırma talep formunda gördüğünüz boş bölümlere yazın. Para miktarını da yazmayı unutmayın. Onay verdikten sonra, 20 dakika beklemeniz yeterlidir. 20 dakika sonra para, kuruşu kuruşuna hesabınızda olacaktır. İstediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Üstelik bu işlemi yapmış olmanız nedeniyle, site tarafından sizlere cepbank yatırım promosyonu da verilecektir.