Savoybetting226

Savoybetting226 giriş adresi Savoybetting226 ile kredi kartı üzerinden para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Türkiye’de yerli iddaa sitelerine kredi kartı ile para yatırma işleminin yapılması engellenmiştir. Oysa Savoybetting226 sitesine gelebilir, para yatırma seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Savoybetting giriş işlemini gerçekleştirip, para yatırma seçeneklerine baktığınızda, visa kart, master kart ve maestro kart şeklinde seçeneklerin bulunduğunu göreceksiniz. Elinizde bulunan kredi kartına göre seçeneğini işaretleyip, kartınız üzerinden para transfer işlemini yapabilirsiniz.

Savoybetting226 Kredi Kartı İle Para Yatırma

Savoybetting226 kredi kartı ile para yatırma imkanı sunan sitelerden bir tanesidir. Bu işlemi yapabilmeniz için, Savoybetting yeni giriş adresi Savoybetting226 ile önce siteyi açacaksınız. Savoybetting226 para yatırma yöntemlerini bulacaksınız. Elinizdeki kredi kartına göre seçeneklerden bir tanesini tercih edeceksiniz.

Numarası, son kullanma tarihi, güvenlik numarası, isim, soy isim bilgilerinizi gireceksiniz. Yatıracağınız para miktarını girdikten sonra, onay vereceksiniz. Bankanız tarafından cep telefon numaranıza bir onay kodu gönderilecektir. Onay kodunu alacaksınız.

Savoybetting para yatırma formunun üzerinde bulunan bölüme geleceksiniz. Kartın mutlaka sizin adınıza yani üye olan şahsın adına ve soyadına ait olması gerekecektir. İçerisinde para bulunacaktır, kullanıma açık olacaktır. En önemlisi SMS doğrulama sistemine açık olacaktır.

Bu sistem kapalı ise, bankanız, bankanızın müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Sistemi kullanıma açtırabilirsiniz. Güvenlik açısından endişe duymayın, zaman açısından endişe duymayın. Sadece 5 dakika içerisinde para hesabınızda olacaktır.