Savoybetting224

Savoybetting giriş adresi Savoybetting224 ile havale üzerinden hesabınıza para transfer işlemini yapabilirsiniz.

Bir bankada ya da Savoybetting224 markasının çalıştığı bir bankada hesabınız bulunuyor ise, her gün, her saat banka havalesi yöntemi üzerinden para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Savoybetting giriş işlemini gerçekleştirip, para yatırım bölümüne gelmeniz ve burada seçenekler arasından banka transferi seçeneğini tercih etmeniz gerekecektir.

Savoybetting224 Havale İle Para Yatırma

Savoybetting224 havale ile para yatırma işlemi, sadece 5 dakikada tamamlanmaktadır. Ne yapacaksınız? Savoybetting yeni giriş adresi Savoybetting224 ile siteyi açın. Sitenin müşteri hizmetlerine, Savoybetting224 canlı destek şeklinde hazırlanmış müşteri hizmetlerine gelin.

Müşteri hizmetleri temsilcisinden çalışılan banka bilgilerini talep edin. Banka bilgilerine ait hesap numaralarını öğrenin. İnternet bankacılığınıza giriş yapın. Banka şubesine gidebilir ya da ATM cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Aldığınız hesap numarasına para transfer işlemini gerçekleştirin. Sitenizde yazan para yatırma seçenekleri arasından banka transferi bölümünü tercih edin.

Açılan para yatırma talep formuna, yapmış olduğunuz yatırıma ait bilgileri girin. Kontrol ettikten sonra onay verin. Onay verdikten sonra, 5 dakika içerisinde para hesabınızda olacaktır. 5 dakika sonra bahislerde ya da oyunlarda havale ile yatırdığınız parayı kullanabilirsiniz. Bunun dışında havale ile yatırım yaptığınız için, site tarafından sizlere yatırım promosyonu verilecektir. Yatırım promosyonu isminin, havale yatırım promosyonu olduğunu göreceksiniz. Talep edeceksiniz. Canlı destek hattından talep ettiğiniz bu promosyonu alacaksınız.