Savoybetting230

Savoybetting230 giriş adresi Savoybetting230 hesap açıp, para yatırıp siteyi kullanan herkese, farklı promosyonları vermeye devam etmektedir. Savoybetting230 kalitesi ve farkı ile alabileceğiniz promosyon seçeneklerinden bir tanesinin, arkadaşını getir promosyonu olduğunu göreceksiniz. Savoybetting giriş işlemini gerçekleştirip, hesap açacaksınız.

Hesabınıza parayı yatıracaksınız. Yatırdığınız parayı kullanacaksınız. Aktif yani hareketli bir kullanıcı durumuna geçeceksiniz. Bu aşamadan itibaren hesap açıp, para yatırıp, kullandığınız siteye bir arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Arkadaşınızın da bu siteye üye olması ve ilk para yatırma işlemini yapması gerekecektir.

Savoybetting Arkadaşını Getir Promosyonu

Savoybetting230 arkadaşını getir promosyonu her kullanıcının alma hakkına sahip olduğu bir promosyon seçeneğidir. Bir arkadaşınızı Savoybetting230 markasına davet edeceksiniz. Sizin referansınız ile birlikte, arkadaşınız sitede hesap açacaktır. Savoybetting yeni giriş adresi Savoybetting230 ile hesabına erişecek, yatırım yöntemlerinin herhangi bir tanesi ile yeni açtığı hesabına ilk para yatırma işlemini yapacaktır. Bu işlem tamamlandıktan sonra, siz sitenin canlı destek hattı ile görüşeceksiniz.

Arkadaşınızın adını, soyadını, kullanıcı adını vereceksiniz. İlk yatırdığı para miktarını söyleyecek ve promosyonu talep edeceksiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi kısa süreli bir inceleme yapacak, verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu teyit edecektir. Verdiğiniz bilgilerin doğruluğunun teyit edilmesi ile birlikte, hak ettiğiniz promosyon, arkadaşınızın yatırdığı para üzerinden hesaplanacaktır. Hesaplanan promosyon sizin hesabınıza nakit değer yani para olarak geçirilecektir. İster çevrim işleminden sonra nakit çekersiniz, isterseniz sitenin hizmetlerinde kullanıp, para kazanma şansını elde edersiniz.