Savoybetting229

Savoybetting229 giriş adresi Savoybetting229 ile doğum gününe özel bir promosyon seçeneğini sizlere vermektedir.

Savoybetting giriş işlemini gerçekleştirip, sitede bir hesap meydana getirmeniz gerekecektir. Savoybetting229 sitesinde hesabınıza para yatırmanız, kullanmanız gerekecektir. Bu şartları sağlamanız ile birlikte, kayıt esnasında verdiğiniz doğum gününe dikkat edeceksiniz. Eğer doğum gününüzde sitede açmış olduğunuz hesaba para yatırır iseniz, çok özel bir promosyon seçeneğini alma hakkına sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Savoybetting229 Doğum Günü Promosyonu

Savoybetting229 doğum günü promosyonu, alabileceğiniz özel promosyon seçeneklerinden bir tanesidir. Doğum gününde Savoybetting yeni giriş adresi Savoybetting229 ile hesabınıza erişeceksiniz. Hesabınıza eriştikten sonra, Savoybetting229 para yatırma yöntemlerinden bir tanesi ile hesabınıza para transfer işlemini yapacaksınız. Doğum gününde yapacağınız yatırım işlemi karşılığında, farklı bir yatırım promosyonu, yüksek değerli bir yatırım promosyonu alma hakkına sahip olacaksınız.

Sıradan bir günde % 10 oranında yatırım promosyonu alabilirsiniz. Ancak doğum gününüze aynı yöntem ve miktarda para yatırma işlemini yaptığınızda, %30 oranında yatırım promosyonu alma şansına sahip olacaksınız. Ne yapacaksınız? Sadece para yatıracaksınız, parayı hesapta göreceksiniz. Her zaman olduğu gibi parayı kullanmayacaksınız. Sitenin canlı destek bölümüne ulaşacaksınız.

Canlı destek bölümü üzerinden promosyonu talep edeceksiniz. Ne kadar bekleyeceksiniz? En fazla 5 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. 5 dakika sonra promosyonlar bölümüne baktığınızda, hak ettiğiniz doğum günü özel promosyon seçeneğinin hesaba dahil edildiğini göreceksiniz.