Savoybetting253

Savoybetting253 Sitenin giriş işlemlerinin gerçekleştirilmesinin ardından bu site içerisinde müşterilere hizmetlerin 2016 senesinde tam olarak sunulmaya başlandığını görmekteyiz. Site içerisinde bu belirtilen tarihten itibaren verilen hizmetlerin üstelik lisanslı bir şekilde de sağlandığı görülmekte olup site içerisindeki lisansın Curacao ismi tarafından 8408/JAZ2016-081 numarası ile sağlandığını görebiliyoruz. Bu bilgilerden sonra özellikle ödeme işlemleri hakkında Savoybetting253 ödeme limitlerini merak eden kişiler için sitede pek çok yöntemin zaten sunulduğunu, minimum olarak bu yöntemler ile 100 TL çekim işlemlerinin gerçekleştirilebildiğini söyleyebiliyoruz.

Savoybetting253 Ödeme Seçenekleri

Savoybetting253 ödeme seçeneklerinin incelenmesi için sitenin para çek adlı sekmesine tıklandığında bu işlemlerin hesabım adlı bölümden para çek sekmesine tıklanarak işlemlere başlangıç gösterilmektedir. Bu şekilde işlemlere başlanmasının ardından bu ödemelerin kişilere Maldopay, TL nakit, Neteller, banka havalesi, EFT, Ecopayz ve kredi kartı yöntemleri ile gerçekleştirildiğini söyleyebiliyoruz. Bu şekildeki yöntemlere ait logoların da sitenin en alt kısmında konumlandırıldığını görebilmek mümkün.

Savoybetting Ödeme Sorunu Var Mı

Savoybetting253 ödeme sorunu var olmayan bir site olarak da aynı zamanda incelenebilmesi mümkün. Site içerisindeki ödeme işlemlerinin kaliteli ve güvenilir yöntemler ile gerçekleştirildiği görülmekte. Bunun haricinde bu işlemlerde kullanılan yöntemlerin her birine ait orijinal logolar da sitede bulunuyor. Bir de sitenin müşterilerine Curacao gibi önemli bir isim tarafından alınmış olan lisans ile hizmetlerini sağlıyor olmasının oldukça önemli bir durum olduğunu bu ödemelerdeki sorun olmamasında söyleyebiliyoruz. Savoybetting giriş ile sorunsuz olarak ödemeler yapılabilmektedir.

Savoybetting Ödemelerde Belge Talepleri

Savoybetting253 ödeme limitleri görüldüğü üzere müşterilerin memnuniyetinin sağlanacağı cinsten belirlenmiştir. Ödemelerde bu şekildeki limitlerin yanında bir de belge talep edilip edilmeme durumlarının araştırıldığı görülmektedir. Savoybetting253 ödemelerde belge talepleri yalnızca kredi kartı ile gerçekleştirilecek olan ödeme işlemleri için kişilerden talep edilmektedir. Bu tür taleplerin bir de müşterilerden kişisel bilgiler kapsamında istendiği görülüyor. Sitenin en alt sağ kısmında yer alan canlı destek hattının kullanılması ile birlikte bu ödeme işlemlerinde yer alan belge gönderimlerinin 7/24 olarak sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebildiğini ve belgelerin değerlendirilip sonuçlanmasının da oldukça kısa zamanda yapılabildiğini söyleyebilmekteyiz.