Savoybetting Para Yatırma Çekme Şikayetleri

Savoybetting Para Yatırma Çekme Şikayetleri Sitede her kesime hitap eden ödeme seçenekleri bulunuyor. Hem para çekme hem de yatırma işlemleri için kredi kartından havaleye kadar birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Savoybetting para yatırma çekme şikayetleri arasında hızlı ödeme sistemi ve ödeme seçeneklerinin çeşitliliği gibi unsurlar söz konusu olduğu için oldukça olumlu yorumlar bulunmaktadır. 7 /24 her iki işlemi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Güvenli bir şekilde de ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Savoybetting Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

TL Nakit, Visa, MasterCard, Maestro, Neteller, Click2Pay, Eco, WebMoney, AstroPay, Paykasa, Skrill, Payzwin, OtoPay yöntemleri bulunmaktadır.  Bu ödeme yöntemlerini kullanarak gün içinde istediğiniz gibi çekim ve bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Savoybetting ödeme yöntemleri nelerdir konusuna ek olarak, belirttiğimiz ödeme yöntemleri için yatırım tutarınızın haricinde bir para ödemeniz gerekmiyor. Ödemenizi yaptıktan sonra, canlı destek üzerinden müşteri temsilcilerine durumunuzu iletebilirsiniz.

Ödeme İçin Belge Gerekli mi?

Ödeme için herkesten istenen belli belgeler bulunmuyor. Fakat bazı kullanıcılardan istenen çeşitli evrakların söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Savoybetting ödeme için belge gerekli mi konusunda, kimlik ya da pasaport, ikametgah belgesi ve üzerinize kayıtlı fatura bilgisi gerektiğini söyleyebiliriz.  Eğer gerekli görülen durumlarda sizden belge istenirse, belirtmiş olduklarımızı hazırlayıp canlı destek üzerinden ya da e- mail adresi üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Belgelerinizi kısa süre içerisinde müşteri temsilcilerine iletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde ödemelerinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Savoybetting Ödeme İşlemleri Güvenli mi?

Belirtmiş olduğumuz ödeme yöntemlerinin hepsi, bilinen yöntemlerdir ve bankalarla anlaşmaları bulunmaktadır. Savoybetting ödeme işlemleri güvenli mi konusuna ek olarak sitede oldukça iyi altyapı sistemleri bulunuyor. Bu sistemler sayesinde, ödemeleriniz hem hızla gerçekleşmekte hem de güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Site tarafından tüm işlem hızları anında olarak belirtilmiştir.

Yalnızca kullandığınız bankalardan kaynaklı işlem sıkıntıları olabilir. Bunlar da sitenin sorumluluğu altında değildir. Fakat yine de bu durumlar için 7/ 24 aktif bir müşteri hizmetleri servisi bulunmaktadır. Buradan ulaşarak istediğiniz detayları öğrenebilirsiniz. Yanı sıra, sitenin lisanslı olarak hizmet verdiğini ve Curacao üzerinden 8048/ jaz numaralı sertifikaya sahip olduğunu söyleyebiliriz.